Kristus bičovaný
dřevo, zbytky pestré polychromie, 18. - 19. století, výška 46 cm, lehce poškozeno - chybí prsty (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Kristus bičovaný
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Perlkettenverkürzer zus. ca. 0,30 ct
- Kaffeegarnitur, in klassizistischem Charakter, deutsch, Ende 19./Anfang 20. Jhdt.,
- Karl Strnad- Goldammer *
- PKW "Citroen C6 2,7 V6 Automatik",